Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

MANAŽER / KA EXPANZE - zdravotnictví

08. 04. 2024

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Již tři roky provozujeme moderní dentální kliniku – Bulovka Dental Clinic, která je součástí holdingu Bulovka Premium Clinic. Podařilo se nám vybudovat skvělý odborný tým zubních lékařů, zubních asistentek a dentálních hygienistek, poptávka klientů roste a hledáme další odborníky. Letos jsme otevřeli kliniky fyzioterapie a připravujeme gynekologii. Z důvodu dalšího rozvoje hledáme MANAŽERA Ú MANAŽERKU EXPANZE, který / která převezme dílčí úkoly z oblasti rozvoje a připraví se na na řízení vlastní kliniky.

Náplní práce tak bude primárně příprava nových oborů od analýz trhu, zajištění všech povolení, licencí a provozních řádů, získání specialistů, koordinace přípravy prostor, nastavení preopening a řádného marketingu, po provoz. Vstup do nových oborů může probíhat jak klasickou cestou postupného budování, tak se zapojením akvizic. Jednání se zdravotními pojišťovnami za účelem získání nebo rozšíření smluv.

Tým holdingové kanceláře Vám zajistí podporu při vyhledávání dalších prostor, vyjednání podmínek, stavebních povolení, architektonických návrhů i rekonstrukce. Na Vás by byl výběr vybavení a objednání, nastavení skladového hospodářství a objednávek materiálů. Zavedený tým kliniky pomůže i s provozními řády a povoleními, ale již dosahuje naplnění kapacit. U samostatných lokalit by bylo třeba postavení provozního týmu.

Požadujeme

Hledáme kolegu / kolegyni, který / á má zkušenosti s provozem nestátního zdravotnického zařízení, zná příslušnou legislativu a je mu blízký nesnadný přímý nábor specialistů. VŠ vzdělání, ekonomické povědomí podmínkou. Urputnost, podnikatelský přístup i prozákaznický přístup (cestou vyšší kvality).

Nabízíme

Další kariérní cesta je buď řízení vybudované kliniky nebo vyhledání "nástupce" a setrvání v expanzní pozici, dle vlastních preferencí. Úspěch umíme odměnit.

Těšíme se na setkání :-)

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)