Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

Manažer hudebního projektu

10. 06. 2022

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Jedním z našich menších (o to více oblíbených) projektů jsou SuperNoty.cz. Projekt vznikl prozaicky – umožnit profesionálním i amatérským hudebníkům legálně stahovat notové záznamy při dodržování autorských práv. Mezi naše klienty patří amatérští i profesionální hudebníci, lidové školy umění, hudební soubory, atd. Naši notografové rozptýlení po celé republice „přepisují“ moderní skladby, oblíbené písně, lidovky i historické kantáty. Propojením s obdobným serverem v UK je u nás možné stahovat i písně světových autorů. Vydáváme tištěné zpěvníky, učebnice zpěvu a připravujeme další výukové programy.

Aby to vše mohlo fungovat, potřebujeme:
- Provozovat funkční e-shop a zajistit jeho funkcionality a user-friendly nastavení;
- Získávat další autory pro přepis jejich tvorby;
- Zajišťovat vyúčtování autorských práv přímo autorům, případně přes OSA;
- Sledovat hudební scénu, vybírat skladby k přepisu, jednat s autory, organizovat notografy, kontrolovat jejich přepisy a publikovat je;
- Připravovat marketingové kampaně, pravidelně komunikovat přes sociální sítě;
- Komunikovat s notografy, zasmluvnit nové, podle kapacit a schopností zadávat práci,  kontrolovat, zajistit výplatu;
- Komunikovat s klienty, vyřizovat dotazy a případné reklamace;
- Hledat tituly pro vydání zpěvníků, jednání s autory, příprava zpěvníku, opakované pečlivé korektury, zajištění tisku a distribuce;
- Zajištění podkladů pro účetnictví;
- Příprava reportingu a měsíční reportování akcionáři.

Požadujeme

K ruce je sehraný tým hlavní kanceláře holdingu – kromě podporujícího nadřízeného také zkušené účetní, velmi zdatný specialista na sociální sítě, odbornice na dotační tituly, HR i právník. Ostatní činnosti je potřeba zajistit v týmu, který se nyní skládá z administrativní podpory a vedoucího notografa. Potřebujeme posílit strategické vedení projektu, obchodní rozvoj. Projekt šlape jako hodinky, ale mohl by přidat. A proto třeba hledáme Vás – univerzálního manažera se vztahem k hudbě (ideálně muzikanta). Potřebujete výborné komunikační dovednosti pro jednání s notografy, hudebníky, klienty, ale třeba i s ajťáky pro úpravy webu a jeho funkcionalit. Manažerské zkušenosti, systematičnost, poctivost. Aktivní čeština podmínkou, angličtina výhodou. 

Nabízíme

- řízení rozjetého projektu s vysokou mírou samostatnosti a možnosti ovlivnit směřování projektu i výsledek;
- fixní odměna + podíl na HV + odměny za mimořádné úspěchy;
- možnost růstu v rámci holdingu (takto už jsme o jednoho manažera "přišli";
- nové zkušenosti, hodně práce i zábavy. 

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)