Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

INTERNÍ PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA Pozice je aktuálně obsazena

01. 07. 2021

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb, ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů, dále podíly ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí, pronájem vlastních průmyslových areálů a administrativních prostor či realizující developerské projekty. Zároveň rozjíždíme start-upy, nejnověji například v online oblasti nebo ve zdravotnictví.  Do naší hlavní kanceláře, která výkonně řídí přes 35 z 65 společností v portfoliu celkem hledáme kolegu / kolegyni na nově otevřenou pozici INTERNÍ PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

Náplň práce je velmi široká – od rutinní právní agendy po zapojení do všech M&A aktivit – nákup prodej společností, jejich podílů, výkup pozemků, pronájmy prostor vybavených / před rekonstrukcí na míru klientovi, atd.  Manažerské vedení významných právních případů, koordinování externistů, zajišťování posudků a dalších podkladů, koordinace zapojených osob včetně předsedy představenstva. Významnou součástí je účast na zajištění a následném reportingu bankovního financování. Spolupráce s dvorní externí advokátní kanceláří i dalšími externisty. Podmínkou obeznámení s kompletním chodem společnosti je účast na pravidelných poradách vedení i vedení vlastní právní porady. 

Požadujeme

Hledáme silnou vyzrálou osobnost s velmi dobrou znalostí korporátního a obchodního práva, zkušeností s nemovitostními transakcemi, ale i pracovním právem. Hledáme právníka, který se nebojí argumentovat, identifikovat problém a hledat řešení. 

Nabízíme

Zázemí silného holdingu, profesionální tým hlavní kanceláře složený z expertů na dané oblasti. Víceméně vlastní řízení času (nemyšleno home-office), administrativní podporu a zázemí krásné nové budovy na Praze 4. Vzhledem k velmi různorodému portfoliu skupiny nenastane jednotvárnost ani stereotyp. Pracovní prostředí velmi přátelské, soudržné, podporující, nekonkurující si,  zaměřené na výsledky, ne na reporty.   

Další postup: Osobní setkání, diskuse nad projekty, detailní představení pozice, kompetencí, cílů osobních i firemních.  Druhé kolo: setkání s provozním ředitelem (přímý nadřízený).

Nástup: dohodou