Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

Interní HeadHunter - zdravotnictví

15. 12. 2021

SPGroup je investiční skupina spravující své podíly ve více než 60ti firmách. Naším nejmladším počinem je vstup do světa zdravotnictví - pod hlavičkou Bulovka Medical & Business Centre budujeme lékařský dům a v závěru roku 2020 jsme otevřeli naši dentální kliniku - Bulovka Dental Clinic, a.s. Moderní dentální klinika zajišťuje komplexní zubní péči a svým klientům nabízí kvalitní řešení zdravotních i estetických problémů v rámci jejich požadavků i finančních možností.

Bulovka Dental Clinic má ambici stát se nejvyhledávanější dentální klinikou v České republice a z tohoto důvodu bychom chtěli rozšířit náš kolektiv o nového kolegu / kolegyni, který/á pomůže s náborem odborníků. Zároveň připravujeme zahájení provozu dalších oborů, v roce 2022 nás čeká spousta práce.

Očekáváme:
- Aktivní oslovování odborníků pro spolupráci – osobně, elektronicky, telefonicky;
- Nabídka spolupráce HPP, IČ, zkrácené úvazky;
- Vyjednávání o podmínkách spolupráce;
- Zajištění smluvní dokumentace, vstupních lékařských prohlídek;
- Seznámení s vnitřními předpisy;
- Zajištění pracovních podmínek, příprava pracovního prostředí;
- Sledování adaptační fáze.

Požadujeme

Potřebujeme předchozí zkušenosti s náborem v oboru nebo obchodní zkušenosti z oblasti stomatologie (dodavatel), zkušenosti s přímým oslovováním / cold calls, výborné vyjednávací schopnosti, schopnost prioritizace vlastích úkolů, alespoň částečnou znalost pracovně právních podmínek; urputnost a ambice.

Nabízíme

U nás najdete klid na práci, volné ruce, samostatnost a odpovídající motivační nezastropované podmínky. Můžeme uspět díky vám.

Jedná se o dlouhodobý projekt a máme další projekty v přípravě, nehledáme jednorázovou výpomoc.

Místo výkonu práce: Pacovská 1, Pankrác (sídlo holdingu), případně přímo Bulovka Medical & Business Centre, Chlumčanského 5 - Libeň.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu, těšíme se na setkání s Vámi.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)