Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

HR MANAGER - pojišťovna Pozice je aktuálně obsazena

02. 06. 2021

Slavia pojišťovna:

Kdo jsme: jsme moderní společnost v konzervativním regulovaném oboru s přesně stanovenými pravidly. Naším cílem je být štikou na českém pojistném trhu. Rychlost a flexibilitu máme v krvi – přinášíme nové produkty, inovujeme, posouváme obor.   Nehrajeme si na diversitu, agility ani flow, přesto se nám daří držet personální stabilitu, věkovou pestrost (brigádníky od 18 po  65+) a genderovou vyrovnanost nejen v top managementu. Největším přínosem je atraktivní náplň práce a rychlost našeho rozhodování a implementace. Díky menšímu kolektivu je možné vidět přímo výsledky své práce a podílet se na směřování společnosti. 

Požadujeme

Potřebujeme zkušenosti v následujících oblastech:

HR: komplexní řízení lidských zdrojů, zajištění plánování a rozpočtu, správa benefitních programů, atd.

Nábor: kompletní řízení náboru zaměstnanců jak do kmenového stavu, tak výpomoc s náborem externích pracovníků. Zapojení moderních postupů a nástrojů do procesu náboru. Rosteme.

Vzdělávání: Organizace rozvojových aktivit. Organizace intensivního školicího programu, zvyšování odborné způsobilosti a evidence povinných školení.

Posílení interní komunikace: ve spolupráci s PR a vedením společnosti rozvíjet interní komunikaci, podpořit komunikaci cílů a strategie společnosti.

Personalistika: zajištění všech pracovních smluv, DPČ i DPP i smluv s externisty a související vstupní i výstupní dokumentace, komunikace s mzdovou účetní.

Hledáme seniorní ho samostatného kolegu / kolegyni s VŠ vzděláním schopného pracovat v kolektivu, ale s minimem supervize, tedy s dostatečnou odbornou praxí pokrývající výše uvedené oblasti a s velmi dobrou znalostí pracovněprávní legislativy, vysokou míru spolehlivosti a odpovědnosti. Výhodou je znalost personálních požadavků v oblasti pojišťovnictví (SII, IDD).

Nabízíme

Přidejte se k nám a získáte strategickou roli zapojenou do všech oblastí rostoucí pojišťovny.