Volné pozice

HR MANAGER Pozice je aktuálně obsazena

16. 12. 2016

Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost, hledáme zkušeného pracovníka na pozici HR MANAGER.

Náplň práce

  • Kompletní zastřešení oblastí personální administrativy, náboru a vzdělávání pro výrobní podnik (ca. 500 zaměstnanců)
  • Řízení mzdové účtárny a oddělení náboru (4 podřízení)
  • Podpora managementu společnosti pro HR oblast
  • Odpovědnost za přípravu, zavádění a řízení personální strategie podniku
  • Nastavit, revidovat a pravidelně vyhodnocovat optimální kanály pro nábor nových zaměstnanců
  • Hodnocení výkonu zaměstnanců, plánování a zavádění strategie odměňování včetně programu firemních benefitů, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
  • Nastavení systému odměňování a benefitů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v adekvátním oboru
  • Min. 5leté zkušenosti v HR a min. 3leté zkušenosti na vedoucí pozici středně velkého týmu pro výrobní podnik
  • Dobrou orientaci v pracovně právní legislativě (směnný provoz, nepřetržitý provoz)
  • Přehled o aktuálních trendech v personalistice
  • Znalost typologie lidí a osobností a použití v praxi
  • Proaktivní přístup a odhodlanost přicházet s návrhy na zlepšení
  • Silnou osobnost s dobrými manažerskými dovednostmi
  • Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Nástup možný dle dohody

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis s přiloženou fotografií.