Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

ŘEDITEL HOSPITALITY DIVIZE

19. 07. 2022

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Jednotlivé společnosti spravuje po stránce HR, strategií, risku, controllingu a reportingu oddělení Corporate Governance. Z důvodu dalšího rozšiřování naší hospitality divize chceme posílit toto oddělení o nového kolegu / novou kolegyni na pozici ŘEDITEL/KA HOSPITALITY DIVIZE  (název vymyslíme spolu).

Aktuálně do hospitality divize patří Aquapalace Hotel Čestlice, Aquapark Aquapalace Čestlice, SPA Hotel Děvín v Mariánských Lázních, Hotel Svornost v Harrachově, stejně jako provozy balneo, spa a medical - Lázně Praha, Bulovka Dental Clinic, atd.  Při účasti na měsíčních představenstvech s náhledem do detailních reportů bychom po seznámení s provozem pro Vás měli řadu rozvojových projektů v oblasti obchodu, marketingu (synergií), investic a akvizic. 

V současné době analyzujeme akviziční příležitosti v ČR a AT a věříme v alespoň jednu akvizici v tomto roce. Na Vás by bylo sledování trhu, vyhledávání akvizičních příležitostí, jejich analýzy, příprava rozpočtů, vyjednávání, DD, zapojení / vedení akvizičního a post akvizičního procesu. 

U stávajících společností bychom od Vás očekávali zapojení do zlepšování procesů, zvyšování výkonnosti marketingu a obchodu a přidanou hodnotu v oblasti dynamického revenue managementu. Očekáváme konkrétní, nikoli "konzultantské" rady. 

V případě personálního výpadku u top manažerských pozic bychom očekávali dočasné rychlé zastoupení a pomoc s vyhledáním náhrady. 

 

Požadujeme

Předchozí úspěšné působení v oblasti hospitality (GŘ Hotelu (ideálně neřetězového)), energii, ambice a chuť zanechat stopu. Jedná se o novou pozici, oceníme flexibilitu, zapojení, nápady a realizaci. 

Každopádně podmínkou je dokončené VŠ vzdělání s velmi dobrou znalostí práva a ekonomiky, analytické schopnosti, odpovědnost za výsledky. Hledáme projektový přístup  - nejen dozorování a "poradenství", ale i hands-on řešení vlastních úkolů a realizace zlepšování a zavádění nových produktů / projektů / služeb. 

Aktivní znalost češtiny a angličtiny, vítáme znalost němčiny. 

Nabízíme

Zajímavou akční náplň práce, možnost vybudovat poradenskou pozici do top manažerské. Ohodnocení odpovídající zkušenostem. Pojďme si popovídat :-)

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)