Hlavní ošetřovatel / Zástupce ředitele ZOOKOUTKU Pozice je aktuálně obsazena

04. 12. 2023

V květnu 2024 budeme ve spolupráci s AQUAPALACE PRAHA otevírat ZOOKOUTEK pro rodiny s dětmi zaměřený na farmářská a lesní zvířátka + překvapení. Zookoutek bude přátelský ke zvířatům i dětem, maximálně kontaktní a interaktivní s řadou doprovodných prvků.

Klíčovým členem interního týmu bude HLAVNÍ OŠETŘOVATEL / ZÁSTUPCE ŘEDITELE ZOOKOUTKU. Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o chov, bez strachu z velkých hospodářských zvířat (koně, osli, lamy, skot, ....)

Práce farmaření je spíše životní styl, hledáme zájem a velmi kladný vztah k zvířatům, ale i prozákaznický přístup k dětem. Návštěva našeho zookoutku by měla být zážitkem a příjemně stráveným časem pro celou rodinu.

Požadujeme

Prokazatelné zkušenosti jako zootechnik, zookonzulent;
Znalost základní legislativy, veterinární zákon, zákon o myslivosti, welfare;
Výhodou možnost aplikace léčiv;
Znalost chovu jednotlivých druhů zvířat;
Schopnost asistovat u nutných veterinárních úkonů;
Ochota dále se vzdělávat v oboru;
Časová flexibilita;
Rozhodnost v řešení problémů, zodpovědnost, spolehlivost;
PC – excel, Word, uživatelská znalost.

Pracovní náplň:
Správa zookoutku po stránce provozní, personální, administrativní;
Vedení teamu ošetřovatelů, cca 6-8 lidí, plánování směn;
Administrativní činnost spojená s provozem zookoutku/farmy;
Komunikace s kontrolními orgány, KVS, SVS a další;
Kontrola zdravotního stavu zvířat, asistence při nutných veterinárních úkonech;
Sestavování krmných dávek a rozhodování o výživě jednotlivých druhů zvířat;
Objednávání krmiv, pomůcek, služeb;
Spolupráce s veterináři, v případě potřeby asistence u nutných zásahů, objednávání veterinářů, paznehtářů, kovářů, střihačů;
Dohled nad BOZP a PO;
Plánování nutných činností, rozdělování práce podřízeným;

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci, podílení se na rozvoji nového projektu (seberealizace, využití kreativity);

Načasování:
Zookoutek plánujeme otevřít v květnu 2024, nástup tedy co nejdříve pro včasné zapojení do koordinace všech potřebných kroků.

Místo výkonu:
dočasně Pacovská 1, Praha 4, následně Aquapalace Praha

Nezaujala Vás pozice Hlavní ošetřovatel, nevadí, další pozice (ošetřovatel, aj. budeme obsazovat od jara příštího roku. V případě zájmu napište, rádi se potkáme dříve).

Těšíme se na setkání