Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

GENERÁLNÍ ŘEDITEL HOTELU Pozice je aktuálně obsazena

15. 11. 2021

 

Pro 4*  hotel v srdci Krkonoš hledáme kandidáta / kandidátku na pozici GENERÁLNÍ ŘEDITEL / ŘEDITELKA  s nástupem jaro 2023. Relativně dost času, ale aktuálně je v přípravě rekonstrukce ubytovací části a wellness zóny, která fyzicky proběhne na jaře roku 2022. Vše je  v rukou odborníků jak z oblasti řízení hotelů, tak architektů a zapálených ověřených návrhářů interiérů. Ale co když budete chtít změny? Pro klid Váš i náš s Vámi rádi navážeme spolupráci před oficiálním nástupem, aby vše bylo v souladu.

Požadujeme

Hledáme zkušeného hoteliéra, ať už horského nebo obdobného rodinného hotelu od 100 pokojů výše se zkušeností s vedením vlastního obchodu bez závislosti na řetězci. VŠ vzdělání podmínkou, stejně jako silné obchodní a marketingové nasazení. Čeká nás velká výzva v podobě překlopení do vyšší úrovně jak v kvalitě, tak v ceně a to bude žádat vysoké nasazení. 

Kolegové pod GŘ jsou sehraní, samostatní, oddaní hotelu i stávajícímu GŘ. Převzetí role chceme přátelské s maximálním možným souběhem, hledáme dlouhodobou stabilní spolupráci, není vhodné pro rozjížděče ani bořitele zavedených pořádků, byť změny uvítáme.  

 

Nabízíme

Vzhledem k načasování naprostá diskrétnost, neohrozíme Vaše stávající působení. Pojďme se nezávazně potkat.