Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

GENERÁLNÍ ŘEDITEL HOTELU

15. 11. 2021

 

Pro 4*  hotel v srdci Krkonoš hledáme kandidáta / kandidátku na pozici GENERÁLNÍ ŘEDITEL / ŘEDITELKA  s nástupem jaro 2023. Relativně dost času, ale aktuálně je v přípravě rekonstrukce ubytovací části a wellness zóny, která fyzicky proběhne na jaře roku 2022. Vše je  v rukou odborníků jak z oblasti řízení hotelů, tak architektů a zapálených ověřených návrhářů interiérů. Ale co když budete chtít změny? Pro klid Váš i náš s Vámi rádi navážeme spolupráci před oficiálním nástupem, aby vše bylo v souladu.

Požadujeme

Hledáme zkušeného hoteliéra, ať už horského nebo obdobného rodinného hotelu od 100 pokojů výše se zkušeností s vedením vlastního obchodu bez závislosti na řetězci. VŠ vzdělání podmínkou, stejně jako silné obchodní a marketingové nasazení. Čeká nás velká výzva v podobě překlopení do vyšší úrovně jak v kvalitě, tak v ceně a to bude žádat vysoké nasazení. 

Kolegové pod GŘ jsou sehraní, samostatní, oddaní hotelu i stávajícímu GŘ. Převzetí role chceme přátelské s maximálním možným souběhem, hledáme dlouhodobou stabilní spolupráci, není vhodné pro rozjížděče ani bořitele zavedených pořádků, byť změny uvítáme.  

 

Nabízíme

Vzhledem k načasování naprostá diskrétnost, neohrozíme Vaše stávající působení. Pojďme se nezávazně potkat. 

 

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)