Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

GENERÁLNÍ ŘEDITEL HOTELOVÉHO ŘETĚZCE

30. 04. 2019

Pro našeho klienta, majitele 4* hotelu s rozsáhlým kongresovým komplexem; wellness světem, bazény a gastro stánky obsazujeme pozici GENERÁLNÍ ŘEDITEL. Cílem nově otevřené pozice je převzetí řízení zavedené společnosti, intenzívní zapojení do marketingu a obchodu a řízení četných investičních projektů.

 

Hlavním úkolem je zodpovědnost za P&L, zvyšování návštěvnosti, účtenky na osobu a zároveň zákaznické spokojenosti. U zavedených provozů kontinuální usilování o kvalitu a rozvoj, u nových provozů zodpovědnost za efektivní a včasnou výstavbu / akvizici. Finanční řízení a reportování na velmi detailní úrovni.

 

Požadujeme

Podmínkou je předchozí působení v top manažerské roli v hotelovém businessu, případně retailu.
Vynikající cit pro marketing b2c, vyjednávací dovednosti (prodej b2b služeb, jednání s partnery, bártrování).
Finanční řízení a velmi detailní střediskový reporting.
Dokončené VŠ vzdělání ideálně technického směru, jazykové znalosti odpovídající pozici.
Dlouhodobost, předchozí rozvojové úspěchy, profesní stabilita. Preciznost, systematičnost a dotahování úkolů.


Poznámka: pozice není vhodná pro konzultantský / interim background (záměrem je dlouhodobost spolupráce).

Nabízíme

Manažerské finanční ohodnocení;
Služební automobil i pro soukromé využití;
Pestrou škálu firemních benefitů;
Dlouhodobost a stabilitu.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)