GENERÁLNÍ ŘEDITEL (energetika) Pozice je aktuálně obsazena

12. 04. 2017

Pro výrobní společnost působící v oblasti subdodávek převážně pro energetický sektor hledáme kandidáta na pozici GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA. Společnost s dlouholetou tradicí s vedoucím postavení na trhu ve svém oboru, nyní dokončuje rozsáhlou investici pro rozšíření výroby a směřuje k dalšímu rozvoji.

Náplň práce:

- Správa a řízení společnosti po stránce obchodní, výrobní, provozní a marketingové;
- Zodpovědnost za splnění plánovaných tržeb a GOP společnosti, stanovování obchodní a marketingové strategie společnosti a zodpovědnost za její implementaci a dosahování cílů ve všech sledovaných parametrech;
- Reprezentace společnosti navenek, vyjednávání s obchodními partnery, hledání obchodních příležitostí;
- Stanovení strategie a a investičních plánů včetně zajištění financování a jejich implementace;
- Zajištění plnění povinností Společnosti stanovených právními předpisy;
- Vedení podřízených zaměstnanců, jejich motivace, koučování a odměňování;
- Příprava reportů pro představenstvo a prezentování výsledků činnosti.

Obsazujeme pozici GENERÁLNÍ ŘEDITEL (výroba).jpg

Požadujeme

- Předchozí praxe v energetice (ideálně na straně dodavatele do společností podnikajících v energetice);
- Alespoň 3 roky v roli Generálního ředitele výrobní společnosti (obchodně-výrobní profil);
- Znalost výrobního prostředí, výrobních procesů, zkušenosti s optimalizací výroby, hledním úspor i snižováním zmetkovitosti;
- Velmi dobré finanční a rozpočtové povědomí;
- Analytické schopnosti a procesní přístup, důslednost;
- Odolnost vůči stresu a zátěži, časovou i místní flexibilitu;
- Prokazatelné vlastní obchodní úspěchy, proklientský přístup;
- Dokončené vysokoškolské vzdělání technického směru výhodou;
- Aktivní znalost anglického jazyka, znalost německého / ruského jazyka výhodou;
- Morální a trestní bezúhonnost (budoucí výkon funkce člena představenstva).
- Profesní stabilita a dlouhodobost, výsledky doložené referencemi.

Nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení navázané na hospodaření společnosti.
Dlouhodobá spolupráce.

Nástup: 2017

Lokalita: Ústecký kraj

Pokud Vás pozice nezaujala a plánujete změnu zaměstnání a chcete se ujistit o správném směrování Vaší kariéry i cesty výběru, doporučujeme naši službu Outplacement light, viz. http://www.rexfactum.cz/top-manager/