Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

Fyzioterapeut /ka pro prémiovou klientelu

20. 09. 2023

 

Před dvěma lety jsme začali budovat dentální kliniku Bulovka Dental Clinic, ze které je dnes již zavedená společnost s 20 profesionály a spokojenými registrovanými zákazníky. Rádi bychom rozšířili své působení ve zdravotnictví o další obor, a to FYZIOTERAPIE. Prostory nyní prochází rekonstrukcí a intenzívně připravujeme řády a zajišťujeme moderní vybavení. Pokud chcete být u transformace vize v realitu, ozvěte se. Věříme v další úspěch a spokojenost zákazníků i spolupracovníků. Více informací, jak budou vypadat prostory a zázemí najdete zde: Úvodní stránka | Bulovka Dental Clinic (www bulovkadc com)

Náplň práce:
- výkon odborné fyzioterapie
- důsledné vedení zdravotní dokuementace
- u vedoucího fyzioterapeuta čekáme zapojení do přípravy a dodržování směrnic a provozní řádů, mentorování kolegů, výpočet odměn dle informačního systému.

Zahájení spolupráce:
Spolupráci můžeme zahájit dohodou (i ihned), oficiální otevření kliniky listopad 2023

Úvazek: plný / částečný

Požadujeme

- vzdělání v oboru fyzioterapie;
- praxi v oblasti fyzioterapie / rehabilitace;
- profesionální vstřícné vystupování vůči klientům;
- zájem o další vzdělávání v oboru;
- dobrou znalost českého / slovenského jazyka, další jazyky vítány;

Nabízíme

- naplněný diář klientů;
- zázemí stabilní společnosti s velmi profesionálním přístupem ke klientům i spolupracujícím kolegům;
- práci na plný nebo zkrácený úvazek (do naplnění kapacit větší flexiblita);
- moderní pracovní prostředí;
- podporu dalšího vzdělávání;
- transparentní systém odměňování - fixní odměna + provize provize doplatků + odměna za splnění cílů (při zohlednění délky úvazku);

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)