FINANČNÍ ŘEDITEL (výroba) Pozice je aktuálně obsazena

04. 01. 2016

Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost s rostoucími tržbami, leadera na trhu ve svém oboru (subdodávky převážně pro FMCG), hledáme zkušeného Finančního ředitele:

Náplň práce:

- Zodpovědnost za kompletní finanční řízení výrobní společnosti (účetnictví/daně, controlling, rozpočty, monitoring a reporting, investiční management, fund raising, akvizice, atd.);
- Aktivní účast na řízení společnosti, strategických rozhodnutích (výhledově z role člena představenstva a.s.);
- Vedení týmu podřízených, jejich rozvoj, výkonnost a pozitivní přístup;
- Tlak na hledání úspor a provozní efektivitu ve všech oblastech;
- Účast na strategických jednáních společnosti;
- Reportování představenstvu společnosti, odpovědnost akcionáři.

Požadujeme

- 10 a více let zkušeností - konzultantský background (big4) a následné působení v ředitelské pozici v alespoň 1 společnosti s prokazatelnými úspěchy, ideálně ve výrobní společnosti;
- Dokončené VŠ vzdělání ekonomického směru podmínkou, CPA/ACCA/CFA výhodou, MBA předností;
- Zkušenosti ze všech oblastí finančního řízení (viz. náplň práce) společnosti s tržbami nad 1mld. Kč;
- Zkušenosti se zajišťováním externího financování včetně dotací a optimalizace dodavatelsko-odběratelských podmínek;
- Aktivní znalost anglického jazyka;
- Vynikající manažerské dovednosti, tlak na procesní dokonalost, praktický přístup k řešení problémů, pozitivní vztah k výzvám a dotahování úkolů;
- Podnikatelské myšlení, odpovědnost akcionáři;
- Schopnost jasné a přesné komunikace, výborné prezentační dovednosti;
- Důvěryhodnost, zralost, stresu odolnost a nadhled.

Nabízíme

- Zázemí moderní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí;
- Vysokou možnost seberealizace;
- Odpovídající finanční ohodnocení;
- Zaměstnanecké benefity;
- Služební automobil.

Pracoviště - 50 km na východ od Prahy.