Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

EXPORT MANAŽER/VEDOUCÍ OBCHODU

30. 06. 2017

 

Pro výrobní společnosti, působící v oblasti balírenského průmyslu, hledáme zkušeného kandidáta na pozici EXPORTNÍ MANAŽER/ŘEDITEL.

 

Pracovní náplň:

Vedení týmu obchodníků, zodpovědnost za plnění obchodního plánu celé divize, zaměření na Evropu. Vyhledávání nových obchodních příležitostí a nových trhů. Komunikace napříč společností, úzká spolupráce s výrobou.

Požadujeme

Prokazatelné úspěšné obchodní zkušenosti na manažerské pozici, praxe v exportu (oblast polygrafie/ balírenský průmysl/ strojírenství), zkušenost s vedením obchodníků, velmi dobrá znalost AJ nebo NJ (další jazyk výhodou), organizační a komunikativní schopnosti, silné vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování, samostatnost, podnikatelský duch.

Pracoviště: Kolín

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)