Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

ENERGY EXPERT SKUPINY Pozice je aktuálně obsazena

15. 06. 2022

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Hlavním úkolem bude řízení skupinového obchodníka s energiemi a hledání a implementace projektů pro úspory energií. 

Náplní práce tedy bude formulace strategie energetického mixu firem skupiny SPGroup (budovy i technologie), řízení provozu interního obchodníka s energiemi (elektřina, plny) pouze pro potřeby skupiny; hledání úspor energií a návrh technických řešení a konceptů v oblasti úspor energie a energetické nezávislosti; organizace energetických auditů a posudků; formulace zadání pro poptávkové řízení, vyhodnocení, objednání a supervize výstavby / implementace; vyhledávání relevantních dotací, atd. 

 

Požadujeme

Pro úspěšné zvládnutí role potřebujeme dokončené vysokoškolské vzdělání technického směru (energetika, stavebnictví TZB); alespoň 5 let praxe v oboru, aktivní znalost českého jazyka + angličtinu alespoň na úrovni čtení technické dokumentace. Dále potřebujeme zkušenost se zaváděním projektů na úspory energií, schopnost formulovat zadání, vedení poptávkového řízení, vyhodnocení a realizace. Vítáme projektové řízení, analytické myšlení, systematičnost a urputnost. Výhodou zkušenost se získáváním dotačních titulů. Potřebujeme velmi dobré komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti, schopnost hledat a studovat informace, rozšiřovat si znalosti a edukovat kolegy na různé úrovni znalosti oboru.

Nabízíme

Nabízíme zajímavou náplň práce, velmi progresívního akcionáře podporující tento typ rozvojových, často ojedinělých projektů, odpovídající finanční ohodnocení + bonusy za mimořádné realizace, podporující a hlavně spolupracující tým hlavní kanceláře i v jednotlivých dceřinkách. Dlouhodobou spolupráci a perspektivu.