Developer iOS Pozice je aktuálně obsazena

14. 10. 2015

Naším klientem je mezinárodní IT společnost působící převážně v automotive projektech.

Pracovní náplň:

  • Analýza systémů a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů
  • Systémový návrh, vývoj a testování aplikací
  • Tvorba systémové dokumentace, vývoj a tvorba technologických konceptů/prototypů aplikací
  • Consulting, prezentace řešení

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (IT)
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Znalost vývoje v Ovjektive -C
  • Znalost iOS a vývoje mobilních aplikací pro iOS
  • Samostatnost, zodpovědnost

Výhodou:

  • Znalost C#
  • Znalost multiplatformního vývoje Xamarin
  • Znalost technologií vývoje mobilních aplikací (Android, Win 8)
  • Znalost NJ

Nabízíme

  • Spolupráce na mezinárodním projektu
  • Zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
  • Získání nových zkušeností a znalostí
  • Technický a jazykový rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • A další.

Místo pracoviště: Ml.Boleslav