Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

DATOVÝ ANALYTIK / REPORTING Pozice je aktuálně obsazena

05. 08. 2020

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb, ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů a výrobce elektroizolátorů, dále ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Zároveň rozjíždíme start-upy, například v oblasti online prodeje a aktuálně ve zdravotnictví.  Vzhledem k navyšování požadavků na správu a řízení dceřiných společností, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DATOVÝ ANALYTIK pro Corporate Governance. Nejsme přereportovaný korporát, ale co neměříme, neřídíme.

Role:
Očekáváme zapojení do všech aktiv holdingu přes reporty – revize pravidelných reportů, analýza dodaných dat, příprava šablon nových reportů, příprava šablon pro roční rozpočet a poskytování konzultací k provedení; zaškolování nových kolegů v dceřinkách, komunikace se zástupci dceřiných společností. Pravidelná i namátková kontrola vybraných ukazatelů v účetnictví. Pravidelné i ad hoc analýzy.

Požadujeme

zapáleného datového analytika se zkušeností  s datovou analýzou a tvořením funkčního reportingového systému a jeho rozvojem.  Potřebujeme zkušenost s vizualizací dat a s osobní interpretací reportů managementu. Praktickou znalost českého účetnictví. Nezbytně nutné jsou vynikající analytické schopnosti, komunikativnost, systematičnost, vytrvalost a pečlivost. Samozřejmostí VŠ vzdělání (ekonomický směr), 

Nabízíme

Zázemí silného holdingu, profesionální tým hlavní kanceláře a především velmi zajímavou a různorodou práci . Práci na zajímavých projektech s velkou zodpovědností a přímým dopadem. Vzhledem k velmi širokému portfoliu skupiny nenastane jednotvárnost ani stereotyp.  Profesnímu rozvoji se nevyhnete, kariérní rozvoj v rámci holdingu možný.

 

Pozice není vhodná pro interim manažery ani konzultanty, hledáme a nabízíme dlouhodobou spolupráci