Volné pozice

CUSTOMER SERVICE Pozice je aktuálně obsazena

09. 05. 2017

Pro našeho klienta, expandující obchodní a poradenskou firmu zaměřenou zejména na vysoce specifickou oblast zdravotnictví, hledáme kandidáty do přátelského a stabilního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE

- zpracování objednávek od zákazníků (nemocnic) a následná komunikace
- zajištění zboží od subdodavatelů
- vychystání dodávek a zajištění dopravy zboží do nemocnic

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost AJ výhodou
- dobrá znalost práce s PC
- komunikační dovednosti
- přátelskou, samostatnou osobnost

Nabízíme

- příjemné zázemí menší stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s přiloženou fotografií.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Rex Factum s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.