CORPORATE COMPLIANCE (POJIŠŤOVNA) Pozice je aktuálně obsazena

10. 04. 2016

Pro našeho klienta, středně velkou českou pojišťovnu, hledáme samostatného a zkušeného pracovníka, který má zájem podílet se na rozvoji společnosti.

POPIS POZICE

- aplikace požadavků systému řízení kvality;

- účast při tvorbě a udržování předpisové základny;

- kontrola procesů, příprava a spolupráce při provádění auditů (interních, certifikačních);

- koordinace interních auditů a spolupráce s ostatními odděleními pojišťovny;

- vedení agendy nápravných opatření;

- koordinace procesu implementace Solvency II;

- komunikace s (ČNB, ČKP, ČAP);

- zajištění a kontrola veškeré smluvní agendy (vyjma likvidací).

Požadujeme

- VŠ vzdělání, ekonomické nebo právní zaměření;

- dlouholeté zkušenosti z oblasti Compliance;

- znalost pojistného práva;

- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti;

- flexibilita, odolnost vůči stresu;

- vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup;

- přesnost, odpovědnost, dotahování úkolů do konce;

- výborná znalost práce na PC (MS Office).

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení

- zajímavou a různorodou práci v menším kolektivu

- zázemí a stabilita silné české finanční skupiny

- možnost podílet se na rozvoji společnosti

NÁSTUP:

- ihned

V případě zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor. Ostatním kandidátům děkujeme za zájem a čas věnovaný tomuto výběrovému řízení.