CONTROLLER (retail & hospitality) 2 Pozice je aktuálně obsazena

30. 08. 2017

Pro našeho klienta působícího v oboru retail, zábava a hospitality obsazujeme z důvodu rozšiřování týmu pozici:

Náplň práce:

  • Tvorba ekonomických analýz
  • Vytváření pravidelných i adhoc reportů
  • Sledování nákladů a výnosů resortu, jednotlivých společností a středisek
  • Analýza investičních projektů – efektivnosti a návratnosti investice
  • Vyhodnocování a prezentace profitability manažerům jednotlivých středisek
  • Účast při sestavování a komunikaci rozpočtů
  • Návrh opatření pro zlepšování hospodářského výsledku
  • Podpora účetního oddělení při rozúčtování nákladů
  • Aktivní účast na finančních projektech společnosti
  • Úzká spolupráce s Finančním ředitelem resortu
  • Denní práce v Excelu

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Min. tři roky praxe na obdobné pozici
  • Výborná znalost MS Excel je podmínkou.
  • Analytické myšlení, systematičnost a smysl pro detail
  • Proaktivní chování a ochota se učit
  • Samostatnost i schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Práci na dobu neurčitou
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Čtvrtletní bonusy, kvalitní a zdravé stravování.
  • Volný vstup do firemního fitness a bazénu i pro rodinné příslušníky
  • Možnost osobního i kariérního růstu v rámci holdingu.