Volné pozice

CONTROLLER (Louny) Pozice je aktuálně obsazena

27. 09. 2016

Pro výrobní společnost s dlouhodobou tradicí hledáme kandidáty na pozici:

Náplň práce:

- zodpovědnost za přípravu sofistikovaného reportingu pro akcionáře;
- Podílení se na plánování a nastavení kontrolních mechanismů vč. budgetu, forecastingu, měsíčních analýz a interpretaci firemního provozního výsledku;
- zodpovědnost za treasury;
- Příprava analýz a informací potřebných pro nákladové řízení společnosti;
- Plánování a kontrola klíčových indikátorů výkonnosti závodu a jejich vyhodnocení;

Pozice reportuje přímo Generálnímu řediteli společnosti.

Požadujeme

- Dokončené vysokoškolské vzdělání ekonomického směru;
- Praxe v oblasti výrobního resp. finančního controllingu, ideálně ve výrobním závodě;
- Pokročilý uživatel MS Word a Powerpoint, expertní uživatel MS Excel, znalost ERP výhodou;
- Výborné komunikační dovednosti a analytické myšlení;
- Zodpovědnost, spolehlivost, iniciativnost;
- Komunikativnost, otevřenost, flexibilita, chuť měnit a rozvíjet;

Nabízíme

- zázemí stabilní investiční skupiny;
- dlouhodobé zaměstnání s možností rozvoje.