CONSULTANT/ SENIOR CONSULTANT (poradenství) Pozice je aktuálně obsazena

17. 06. 2016

Pro našeho klienta, českou úspěšnou a stále se rozvíjející společnost, působící v oblasti manažerského poradenství, hledáme kandidáty na pozici

CONSULTANT/ SENIOR CONSULTANT (poradenství)

Náplň práce:
Vaším úkolem bude řídit vybrané projekty v oblasti manažerského poradenství v ČR i v rámci Evropy.
Komunikace na nejvyšší manažerské úrovni.
Analýza dat a optimalizace podnikových procesů, vedení projektového týmu.

Požadujeme

VŠ vzdělání.
Praxi v oblasti manažerského poradenství (automotive, finančnictví, energetický průmysl), konzultantský background.
Zkušenosti s projektovým řízením a vedením týmu lidí.
Zkušenosti z mezinárodního poradenského businessu výhodou.
NJ/AJ aktivně (upřednostňujeme NJ), další jazyk výhodou.
Profesionalitu, samostatnost, občanskou a právní bezúhonnost.

Nabízíme

Zodpovědnou práci a vysokou možnost seberealizace.
Zázemí úspěšné společnosti s celoevropskou působností.
Účast na projektech v ČR i zahraničí.
Další vzdělávání.