Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

CFO - Slavia Pojišťovna

07. 09. 2022

 

Slavia pojišťovna, pojišťovna s tradicí již od roku 1868 hledá z důvodu růstu kandidáta / kandidátku na pozici FINANČNÍ ŘEDITEL. Pojišťovna roste a vedle běžného řízení a záležitostí typu SII, IFRS17, atd. na Vás bude spoluřídit expanzi a vstup do (pro nás) nových oblastí.

 

 

Náplní práce tak bude řízení finančního úseku, plánování, reporting, controlling. Spolupráce s auditory, finančním úřadem, regulátorem. Vyhodnocování zajištění, správa a rezerv. Vedení stabilního účetního a controllingového úseku i pojistné matematiky (tvorba rezerv).

Požadujeme

Potřebujeme znalost v oblasti SII, základní přehled o pojistných produktech, pojistné matematice a risk managementu. Znalost národních a nadnárodních účetních standardů a znalost daňových zákonů. Dokončené VŠ vzdělání podmínkou, stejně jako aktivní čeština a angličtina.

 

 

Nabízíme

Pojišťovně se daří, roste a pokud Vás zaujalo, pojďme si popovídat. Těším se na viděnou

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)