Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

CFO pro OTK Group Pozice je aktuálně obsazena

02. 05. 2022

Kolínská společnost OTK GROUP, a.s. s dlouholetou tradicí patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. 

Nyní před námi stojí nemalé výzvy v podobě dotažení investic do nové výrobkové řady, zdražování klíčových surovin, implementace upgradu IS, tlaku dodavatelů na cenu, atd. Z tohoto důvodu potřebujeme silného FINANČNÍHO ŘEDITELE, který z pozice pravé ruky Generálního ředitele pomůže firmě projít touto náročnou etapou.

Náplní práce je kompletní finanční řízení společnosti s účtárnou vedenou velmi zkušenou hlavní účetní, seniorním controllerem a právním oddělením. Péče o finanční zdraví společnosti, řízení peněžních toků, zajišťování externího financování včetně dotací, správa závazků a pohledávek a hledání úspor a synergií napříč společností. Sestavení ročního finančního plánu, pravidelná kontrola jeho plnění, pravidelný forecasting finančních výsledků včetně přípravy reportů akcionáři a reportování představenstvu. Očekáváme úzkou spolupráci s personálním úsekem, mentorováním nákupu.

Požadujeme

Hledáme +10let zkušeností  s finančním řízením obdobně rozsáhlé výrobní společnosti s uvedenou agendou. Zkušenost bankovním financování, řízením rozsáhlých investic a dotahováním implementaci informačních systémů. Očekáváme vynikající manažerské dovednosti, tlak na procesní dokonalost, praktický přístup k řešení problémů, dotahování úkolů a důslednost. Podnikatelské myšlení a a schopnost jasné a přesné komunikace. 

Nabízíme

Nabízíme přímou vazbou na progresívního akcionáře a jeho zástupce, kteří podporují změny a umí sladit požadavky na „své ředitele“ vs. jejich vytíženost skutečnou prací a ne jen reportováním pro reportování. Pravidelný měsíční reporting přímo v továrně, rozhodovací rychlost a operativnost. Dlouhodobá spolupráce 5+ let podmínkou. 

Nástup: dohodou, možno i ihned, ale rádi počkáme

Další postup: 1. kolo: rozsáhlá diskuse se zástupci akcionáře (HR + Corporate Governance), 2. kolo návštěva továrny, seznámení s GŘ, 3. kolo: seznámení s akcionářem

Těšíme se na setkání s Vámi