Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

CEO (e-shop) Pozice je aktuálně obsazena

10. 01. 2022

 

Společnost ABF a.s. patří mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů a výstav v České republice. Pořádá téměř pět desítek veletrhů ročně a současně je majitelem a provozovatelem areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Naším cílem je poskytnout vystavovatelům, návštěvníkům i dalším organizátorům nejlepší služby a komfort při pořádání akcí.

Na podporu obchodního úsilí našich vystavovatelů nejen v době konání veletrhů chceme vybudovat platformu pro prodej jejich skvělých, často unikátních výrobků a služeb – SHOPEX.CZ. Aktuálně za sebou máme rozjezdovou fázi, postavené základy, zavedené procesy, první objednávky řešíme bez zádrhelů. Pro další fázi potřebujeme silného zkušeného leadera, pod jehož taktovkou se e-shop rozjede do konkurenceschopného hráče. Vzhledem ke strategickým plánům společnosti ABF potřebujeme uvolnit ruce managementu a projekt osamostatnit při zachování stávající podpory.

Očekáváme formální a faktické převzetí řízení provozu a rozvoje e-shopu, osamostatnění a relokaci (Praha 4). Vypracování růstové strategie e-shopu včetně rozpočtu včetně definice strategického zaměření. Nastavení marketingové a komunikační strategie a přípravu marketingového plánu. Usilování o provozní exelenci - zajištění efektivního fungování e-shopu. Revizi a úpravy nastavení korporátní agendy, interních procesů a compliance. 

Požadujeme

 • Zkušenost s provozem velkého e-shopu (s obratem min. 100mil Kč);
 • Dokončené VŠ vzdělání, aktivní čeština + angličtina;
 • Pokročilé znalosti nejnovějších trendů v oblasti online prodeje a jeho podpory včetně tvorby obsahu sociálních sítí;Prokázané zkušenosti s vedením týmu v oblasti online prodeje;
 • Vynikající právní povědomí, schopnost strukturovat obchodní podmínky v obchodních smlouvách i ve strukturách systému;
 • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti;
 • Hands on přístup a multitaskingové dovednosti;
  Strategické a kreativní myšlení;
 • Energický přístup ke svěřeným úkolům, odvahu a ambice;
  Organizační schopnosti, orientaci na výsledky, kvalitu a detail.

Nabízíme

Nabízíme zázemí týmu s nejrozsáhlejším know-how v oblasti offline veletrhů a výstav, zázemí silného progresívního akcionáře a jeho podporu a osobní zapojení do strategie, brandingu a synergií. Obchodní stránku podpoří zkušený obchodní tým ABF,  zázemí poskytne přímo hlavní akcionář – SPGroup a.s. Finanční podmínky dle zkušeností, v první fázi motivaci tržbami, následně ziskem. 

 

Nástup: dohodou (nová pozice)