Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

CEO (e-shop)

10. 01. 2022

 

Společnost ABF a.s. patří mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů a výstav v České republice. Pořádá téměř pět desítek veletrhů ročně a současně je majitelem a provozovatelem areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Naším cílem je poskytnout vystavovatelům, návštěvníkům i dalším organizátorům nejlepší služby a komfort při pořádání akcí.

Na podporu obchodního úsilí našich vystavovatelů nejen v době konání veletrhů chceme vybudovat platformu pro prodej jejich skvělých, často unikátních výrobků a služeb – SHOPEX.CZ. Aktuálně za sebou máme rozjezdovou fázi, postavené základy, zavedené procesy, první objednávky řešíme bez zádrhelů. Pro další fázi potřebujeme silného zkušeného leadera, pod jehož taktovkou se e-shop rozjede do konkurenceschopného hráče. Vzhledem ke strategickým plánům společnosti ABF potřebujeme uvolnit ruce managementu a projekt osamostatnit při zachování stávající podpory.

Očekáváme formální a faktické převzetí řízení provozu a rozvoje e-shopu, osamostatnění a relokaci (Praha 4). Vypracování růstové strategie e-shopu včetně rozpočtu včetně definice strategického zaměření. Nastavení marketingové a komunikační strategie a přípravu marketingového plánu. Usilování o provozní exelenci - zajištění efektivního fungování e-shopu. Revizi a úpravy nastavení korporátní agendy, interních procesů a compliance. 

Požadujeme

 • Zkušenost s provozem velkého e-shopu (s obratem min. 100mil Kč);
 • Dokončené VŠ vzdělání, aktivní čeština + angličtina;
 • Pokročilé znalosti nejnovějších trendů v oblasti online prodeje a jeho podpory včetně tvorby obsahu sociálních sítí;Prokázané zkušenosti s vedením týmu v oblasti online prodeje;
 • Vynikající právní povědomí, schopnost strukturovat obchodní podmínky v obchodních smlouvách i ve strukturách systému;
 • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti;
 • Hands on přístup a multitaskingové dovednosti;
  Strategické a kreativní myšlení;
 • Energický přístup ke svěřeným úkolům, odvahu a ambice;
  Organizační schopnosti, orientaci na výsledky, kvalitu a detail.

Nabízíme

Nabízíme zázemí týmu s nejrozsáhlejším know-how v oblasti offline veletrhů a výstav, zázemí silného progresívního akcionáře a jeho podporu a osobní zapojení do strategie, brandingu a synergií. Obchodní stránku podpoří zkušený obchodní tým ABF,  zázemí poskytne přímo hlavní akcionář – SPGroup a.s. Finanční podmínky dle zkušeností, v první fázi motivaci tržbami, následně ziskem. 

 

Nástup: dohodou (nová pozice)

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)