Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

CEO / Co-founder Pozice je aktuálně obsazena

24. 11. 2020

 

 

Společnost ABF a.s. patří mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů a výstav v České republice. Pořádá téměř pět desítek veletrhů ročně a současně je majitelem a provozovatelem areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Naším cílem je poskytnout vystavovatelům, návštěvníkům i dalším organizátorům nejlepší služby a komfort při pořádání akcí.

Na podporu obchodního úsilí našich vystavovatelů nejen v době konání veletrhů chceme vybudovat platformu pro prodej jejich skvělých, často unikátních výrobků a služeb – ONLINE EXPO.

Nabízíme zázemí týmu s nejrozsáhlejším know-how v oblasti offline veletrhů a výstav, zázemí silného progresívního akcionáře a jeho podporu a osobní zapojení do strategie, brandingu a rozjezdu. Obchodní stránku podpoří zkušený obchodní tým ABF, stejně jako finanční řízení v inkubační době. Finanční ohodnocení zohledňující podíl na obratu. 

Hledáme zkušeného leadera - rozjížděče e-shopu, komplexního manažera, který s podporou a zázemím holdingu vybuduje b2b eshop od základu. Nezbytné jsou zkušenosti s definicí obchodního modelu, se sestavením architektury a funkcionalit e-shopu aneustálým cizelováním, logistickými procesy, produktovým naplněním a přípravou a realizací marketingové kampaně. Kromě hands-on přístupu je nezbytná energie, odvaha a ambice. Ukažte se.