ASISTENTKA PŘEDSEDY PŘEDSTAVENSTVA Pozice je aktuálně obsazena

08. 11. 2021

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb, ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů, dále podíly ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí, pronájem vlastních průmyslových areálů a administrativních prostor či realizující developerské projekty. Zároveň rozjíždíme start-upy, nejnověji například v online oblasti nebo ve zdravotnictví.Pro hlavní kancelář našeho holdingu vypisujeme výběrové řízení na pozici OSOBNÍ ASISTENT / ASISTENTKA / VEDOUCÍ SEKRETARIÁTU, která zajistí hladký chod programu předsedy představenstva a plynulý provoz kanceláře.

Náplň práce:
- vedení diáře předsedy představenstva, koordinování a příprava schůzek, správa kontaktů;
- sjednávání pravidelných porad vedení a zasedání představenstev jednotlivých dceřiných společností;
- sjednávání schůzek s obchodními partnery z oblasti korporátní, municipální i soukromé sféry;
- komunikace s obchodními partnery a dodavateli služeb;
- evidence kontaktů, reportů, projektů, atd. v online úložišti;
- vítání návštěv, podávání občerstvení (v době nepřítomnosti druhé kolegyně);
- interní komunikace v rámci jednotlivých oddělení a dceřiných společností;
- příprava podkladů pro schůzky předsedy představenstva, příprava prezentací;
- organizace služebních i soukromých cest (letenky, ubytování, apod.);
- metodické vedení dalších asistentek;
- supervize oběhu smluv a dokumentů, archivace dokumentů;
- aktualizace projektových listů a informací v interním systému;
- samostatné plnění operativních úkolů a projektů.

Požadujeme

- minimálně 5 let praxe na pozici asistentky top managementu PODMÍNKOU, především zkušenosti s vedením diáře nadřízeného - příprava schůzek s top partnery a významnými osobnostmi;
- excelentní kombinatorika, příjemné vystupování;
- zralou osobnost s bohatými osobními i profesními zkušenostmi.
- komunikativní znalost angličtiny (základní komunikace se zahraničními partnery), perfektní znalost českého jazyka;
- výbornou znalost práce na PC (MS Office, Internet, Power Point, projektové programy (naučíme));
- výtečné organizační schopnosti, komunikační dovednosti na vysoké úrovni, profesionalitu, reprezentativní vystupování;
- zdravý úsudek, předvídání událostí, předcházení problémům a úspora energie nadřízeného;
- zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu, trpělivost, poctivost;
- diskrétnost při nakládání s informacemi.

Nabízíme

- přátelské profesionální pracovní prostředí, kdy velmi rušné dny střídají klidné, řešení zajímavých různorodých projektů;
- pracovní poměr na dobu neurčitou;
- zázemí stabilní společnosti;
- dlouhodobost a stabilitu.

Pracovní doba:
střídavě 8:00 - 16:30 nebo 9:30 - 18:00 - nutno pokrýt provoz sekretariátu

Nástup:
co nejdříve

V případě zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií a adresným motivačním dopisem.

Těšíme se na setkání s Vámi :-)