ASISTENTKA FINANČNÍHO ŘEDITELE - ideální pro absolventy Pozice je aktuálně obsazena

20. 06. 2022

Směřujete svou kariéru do finanční oblasti? Staňte se pravou rukou Finančního ředitele investičního holdingu. Spoluprací s ním se naučíte vše podstatné, poznáte chod investiční skupiny, zažijete konsolidace, štěpení, fúze a akvizice z první řady a mnoho dalšího.

Náplň práce:

- administrativní podpora finančního ředitele, organizace schůzek, vedení kontaktů, vyřizování úkolů;
- správa datových schránek (35 společností) včetně správy přístupových kódů, distribuce zpráv a odesílání zpráv a daňových přiznání;
- konečná kontrola tuzemských a zahraničních platebních příkazů, kontrola plátců DPH, kontrola úhrady faktur, spoluodpovědnost za oběh faktur;
- zpracování a kontrola cestovních příkazů;
- zajištění pravidelných plateb, převody fin. prostředků, zahraniční nájemné, rozúčtování a úhrady pojistného, kontrola zůstatků všech bankovních účtů atd.
- správa platebních karet, vedení hotovostní pokladny pro 2 společnosti;
- digitalizace dokumentů FO, distribuce a archivace, aktualizace relevantních tabulek a přehledů;
- zpracování finančních reportů za skupinu;
- komunikace s úřady státní správy;
- provádění fyzické inventury majetku;
- občasná výpomoc kolegyním na sekretariátu;
- po zapracování možnost účasti na dalších zajímavých projektech.

Požadujeme

- dokončené VŠ vzdělání ekonomického směru, dobré ekonomické znalosti a znalost účetnictví, právní povědomí a všeobecný přehled;
- alespoň praxe při studiu v ekonomickém úseku nebo administrativě;
- pečlivost, systematičnost, rozvážnost, poctivost;
- vynikající znalost MS Excel;
- příjemné vystupování, vstřícnost.

Nástup: IHNED nebo dohodou

Nabízíme

- zajímavá pozice s možností růstu - ideální pro rozjezd kariéry;
- přátelské pracovní prostředí;
- standardní pracovní pomůcky, mobilní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely, příspěvek na stravování, atd.;
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou;
- nové reprezentativní kanceláře Praha 4.