ASISTENT/KA PR - sociální sítě Pozice je aktuálně obsazena

10. 05. 2017

Hledáme mladou dynamickou osobnost, která se chce věnovat PR a práci se sociálními sítěmi

Náplň práce:

- příprava podkladů a analýz pro psaní článků, výhledově samostné psaní článků;
- zpracování průzkumů a analýz;
- správa profilů na sociálních sítích, publikování výstupů;
- jednání s mediálními společnostmi, PR agenturami a novináři;
- organizační podpora vedení strany.

Požadujeme

- zkušenosti s přípravou psaných materiálů, nadšení a zájem o komunikaci;
- velmi dobrou znalost práce se sociálními sítěmi;
- výbornou znalost českého jazyka, zejména v psaném projevu;
- pokoru a chuť se učit a pracovat;
- zájem o politické dění a společnost.

Nabízíme

Nabízíme:
- možnost získávat zkušenosti od zavedených profesionálů;
- možnost budovat značku a osobně se zapojit do zviditelnění;
- profesionální prostředí;
- ohodnocení dle zkušeností.

V případě zájmu o spolupráci zašlete svůj motivační dopis s odkazy na své profily na sociálních sítích, odkazy na uveřejněné články, blogy, atd.