ARCHITEKT / ARCHITEKTKA - návrhy interiérů (realizace 100%) Pozice je aktuálně obsazena

05. 01. 2023

Pro společnost No Limits Design, která se stará o design kanceláří, bytů, domů, společných prostor, konferenčních sálů, firemních jídelen, barů, saunových světů, vstupních hal, dalších prostor určených pro zaměstnance, a nově i exteriéry, hledáme z důvodu rotšiřování týmu dalšího kolegu/kolegyni na pozici ARCHITEKT / ARCHITEKTKA pro návhry interiérů

Náplň práce:
- tvoření návrhů a studií;
- tvorba projektové dokumentace pro výrobu nábytků;
- tvorba koordinačních výkresů pro stavbu;
- příprava realizací;
- přítomnost na stavbě pří realizaci (kontrolní dny).

Požadujeme

- Vzdělání: vysokoškolské v oboru architektura (ČVUT – fakulta stavební, fakulta architektury);
- Praxe: minimálně 2 roky;
- znalost stavební dokumentace všech stupňů;
- estetické cítění a smysl pro detail;
- komunikativnost;
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost;
- technické znalosti z realizací.

Software:
- pokročilá znalost AutoCAD;
- pokročilá znalost SketchUP;
- znalost MS Office;
- případně alternativní programy.

Nabízíme

Realizaci takřka 100% vypracovaných návrhů;
Atraktivní práci na zajímavých projektech jako jsou restaurace, hotely či residenční projekty, ale i například wellness a saunové prostory. Možnost samostatné práce na projektu od začátku až po výslednou realizaci. Možnost flexibilní pracovní doby i částečné práce z domova. Přátelskou atmosféru a hezké pracovní prostředí.

Spolupráce:
Nástup: ihned / dohodou - pojďme se potkat
Hlavní / vedlejší pracovní poměr dle možností a seniority, možnost práce z domova