Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

ARCHITEKT / ARCHITEKTKA - návrhy interiérů (realizace 100%)

05. 01. 2023

 

Pro společnost No Limits Design, která se stará o design kanceláří, bytů, domů, společných prostor, konferenčních sálů, firemních jídelen, barů, saunových světů, vstupních hal, dalších prostor určených pro zaměstnance, a nově i exteriéry, hledáme z důvodu rotšiřování týmu dalšího kolegu/kolegyni na pozici ARCHITEKT / ARCHITEKTKA pro návhry interiérů

 

Náplň práce:
- tvoření návrhů a studií;
- tvorba projektové dokumentace pro výrobu nábytků;
- tvorba koordinačních výkresů pro stavbu;
- příprava realizací;
- přítomnost na stavbě pří realizaci (kontrolní dny).

Požadujeme

- Vzdělání: vysokoškolské v oboru architektura (ČVUT – fakulta stavební, fakulta architektury);
- Praxe: minimálně 2 roky;
- znalost stavební dokumentace všech stupňů;
- estetické cítění a smysl pro detail;
- komunikativnost;
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost;
- technické znalosti z realizací.

Software:
- pokročilá znalost AutoCAD;
- pokročilá znalost SketchUP;
- znalost MS Office;
- případně alternativní programy.

Nabízíme

Realizaci takřka 100% vypracovaných návrhů;
Atraktivní práci na zajímavých projektech jako jsou restaurace, hotely či residenční projekty, ale i například wellness a saunové prostory. Možnost samostatné práce na projektu od začátku až po výslednou realizaci. Možnost flexibilní pracovní doby i částečné práce z domova. Přátelskou atmosféru a hezké pracovní prostředí.

 

Spolupráce:
Nástup: ihned / dohodou - pojďme se potkat
Hlavní / vedlejší pracovní poměr dle možností a seniority, možnost práce z domova

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)