M&A MANAGER Pozice je aktuálně obsazena

15. 03. 2016

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti pojištění pohledávek, prevencí rizik, financováním a poradenstvím, která je partnerem nadnárodní skupiny, hledáme z důvodu rozšiřování týmu kandidáta na pozici M&A MANAGER

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za realizaci celého procesu prodeje/koupě společnosti;Jednání s tuzemskými i zahraničními partnery;

  • Udržování stávajících obchodních vztahů a jejich další rozvíjení;

  • Vlastní akviziční činnost výhodou.

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti M&A alespoň 5 let; konzultantský background;

  • VŠ vzdělání;

  • Zkušenosti s mezinárodními akvizicemi;

  • Výbornou znalost AJ;

  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti;

  • Samostatnost, schopnost jasné a přesné komunikace, výborné prezentační

Nabízíme

  • Zázemí rozvíjející se společnosti;

  • Vysokou možnost seberealizace;

  • Kariérní růst;

  • Možnost práce na projektech (ŽL) nebo HPP;

  • Možnost vlastní organizace práce.