ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ/TELEFONISTKA Pozice je aktuálně obsazena

12. 01. 2017

Pro našeho klienta, úspěšnou českou vzdělávací společnost, hledáme komunikativní kandidátku na pozici

ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ/ TELEFONISTKA

Co vás čeká

- Telefonické sjednávání schůzek s novými i stálými zákazníky;
- Budování dlouhodobých vztahů s klientem, pravidelná telefonická "péče" o klienty;
- Práce s firemní databází;
- Podpora obchodníků při realizaci obchodního plánu, denní komunikace s obchodníkem;
- Plánování tras a harmonogramu obchodníka;
- Kontrola nad průběhem obchodních případů;
- V budoucnu možnost asistence na seminářích a vzdělávacích programech.

Požadujeme

Jaká byste měla být

- Sjednávání schůzek/telefonování máte víc jako koníček než práci;
- Baví Vás mít výsledky;
- Přitahuje Vás práce s lidmi a na lidech, máte ráda osobní přístup ke klientům;
- Chcete být důležitou součástí malého týmu, který má velké cíle;
- Chcete na sobě pracovat a rozvíjet se;
- Chcete, aby se rozvíjel Váš klient a jeho firma;
- Jste zodpovědná a spolehlivá.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

- Samostatnou práci v malém týmu;
- Aktivní podíl na růstu a úspěchu firmy;
- Ohodnocení složené z fixního platu a provize podle vašeho výkonu;
- Možnost pracovat na sobě a rozvíjet se, jak pracovně, tak lidsky;
- Možnost kariérního růstu, do budoucna účast na vzdělávacích programech + účast na vývoji služeb.